/Files/images/2017_-_2018/p-o/Зникни.jpg

Сучасне покоління молоді захопила нова екстремальна гра під назвою

≪Зникнення на 24 години≫ або ≪24 години челлендж≫

(з англійської мови challenge перекладається як виклик, випробування). Суть розваги полягає в тому, що підліток раптово зникає з дому, ховається вночі в публічних місцях, а тоді свої фото під час такоїпригоди викладає у соціальних мережах.

Таке, так би мовити, хобі виникло у США рік тому, коли четверо американських підлітків розмістили відео про своє нічне переховування у великому торгівельному центрі. Згодом ця гра поширилась, докотилась до Росії, Білорусі. В Україну новий небезпечний флеш-моб прийшов уже в модернізованому вигляді: за правилами гри підліток повинен один не просто сховатись, а зовсім пропасти на 24 години. Та ще й так, щоб ніхто навіть не міг знайти його упродовж доби. Вибір місця для гри в екстремальні хованки досить широкий: кінотеатри, школи, зоопарки, торгівельні центри, театри тощо.

Якщо звернутись до соцмереж, то можна побачити відео із записами і школярів, і студентів про те, як вони задля розваги переховуються на різних об’єктах. Яскравими прикладами гри ≪Зникнення на 24 години≫ є відео 18-річного блогера з м. Києва (він ніч провів у одному із столичних торгівельних центрів) і 10-літньої дівчинки з м. Дніпра, яка у січні цього року сховалась у школі, а все місто її розшукувало.

Чи можна убезпечити дитину від захоплення новим небезпечним флеш-мобом і як бути в ситуації, коли підліток не повернувся додому?

Психологи констатують, що сучасні батьки спілкуються з дітьми близько 17 хвилин на добу. Тому вкрай важливо якомога більше уваги приділяти своїм дітям. Звертайте увагу, бодай, на найменші зміни у поведінці та настрої дитини. Намагайтеся убезпечити дитину від впливу незнайомих чи агресивних компаній. Якщо ж дитина не повернулась додому, повідомте в поліцію, а самі ведіть паралельний пошук у місцях її імовірного перебування. Крім цього, терміново поспілкуйтесь з товаришами і знайомими вашої дитини.

Шановні батьки! Останнім часом соціальні мережі заполонили різні екстремальні ігри, які диктують дітям свої небезпечні правила чи випробовування. Тому не забувайте, що довіра між батьками та дітьми - запорука від зникнень і необачних витівок.

Кiлькiсть переглядiв: 452

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.