/Files/images/peremojts_2017/Навальна Олександра.jpg

Навальна Олександра

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - зарубіжна література, інформатика, географія, математика

ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - зарубіжна література, географія

/Files/images/peremojts_2017/Жуль.jpg

Жуль Вікторія

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - трудове навчання

ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад -Трудове навчання

/Files/images/peremojts_2017/Кожаненко.jpg

Кожаненко Микола

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - трудове навчання

ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - трудове навчання

/Files/images/peremojts_2017/Олексенко Анастасія.jpg

Олексенко Анастасія

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - економіка

ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - економіка

/Files/images/peremojts_2017/Скуба Анастасія.jpg

Скуба Анастасія

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - зарубіжна література, географія, біологія, хімія

ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - географія, біологія

ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - зарубіжна література

/Files/images/peremojts_2017/Маслова Даліла.jpg

Маслова Даліла

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - інформатика, інформаційні технології

ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - інформаційні технології


/Files/images/peremojts_2017/Круглян Станіслава.jpg

Круглян Станіслава

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських оліміпад - інформаційні технології, українська мова та література, біологія, англійська мова

ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - біологія, англійська мова

/Files/images/peremojts_2017/Крсек Дар я.jpg

Крсек Дар'я

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - правознавство

ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - правознавство

/Files/images/peremojts_2017/Ткаченко Аня.jpg

Ткаченно Анна

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських оліміпад - образотворче мистецтво, трудове навчання

І місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - трудове навчання

ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - образотворче мистецтво

/Files/images/peremojts_2017/Тимченко Ольга.jpg

Тимченко Ольга

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - французька мова

ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - французька мова

/Files/images/peremojts_2017/Андрусенко Іван.jpg

Андрусенко Іван

І місце в ІІ етапі Всеукарїнських олімпіад - географія, математика, інформаційні технології

ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - математика

ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - інформаційні технології ( за 9 клас)

/Files/images/peremojts_2017/Сапронова Вікторія.jpg

Сапронова Вікторія

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - образотворче мистецтво

/Files/images/peremojts_2017/Івахно Яна.jpg

Івахно Яна

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - історія

/Files/images/peremojts_2017/Дика Альона.jpg

Дика Альона

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - хімія

/Files/images/peremojts_2017/Нескорожена.jpg

Нескорожена Аліна

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - зарубіжна література

/Files/images/vdmnniki_2017/Алієва Т.jpg

Алієва Тетяна

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - українська мова та література

/Files/images/peremojts_2017/Тонконіг Домініка.jpg

Тонконіг Домініка

І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад - хімія

/Files/images/peremojts_2017/Дзюба Марія.jpg

Дзюба Марія

І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Об'єднаймося ж, брати мої!" номінація "Історія та державотворення України"

Кiлькiсть переглядiв: 354

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.