/Files/images/prizeri_olmpad_2013/Шипулін.jpg

Шипулін Ярослав - ІІІ місце з біології,
ІІІ місце з хімії в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та
ІІІ місце з інформаційних технологій в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/vdmnniki/DSC_0926.jpg

Денисенко Лілія - ІІІ місце з біології,
ІІІ місце з інформаційних технологій у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад,
V місце з історії в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0963.JPG

Бойко Марина - ІІ місце з трудового навчання
у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та
ІІІ місце з образотворчого мистецтва у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
ІІ місце в ІІІ етапі (обласному) Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (Українська мова)

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0975.JPG

Владіміров Євгеній - ІІ місце з математики у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад,
VI місце з економіки в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
ІІ місце в ІІІ етапі (обласному) Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (Математика)

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0033.JPG

Опанасенко Максим - ІІІ місце з біології
у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та
ІІІ місце з географії у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0998.JPG

Черня Ярослава - ІV місце зі світової літератури у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад,
V місце з інформаційних технологій у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
І місце в районному етапі ІІІ Міжнародний мовно - літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0067.JPG

Жултинська Ангеліна - І місце з інформаційних технологій
у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0987.JPG

Величко Діана - ІІ місце з англійської мови
у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
ІІІ місце в ІІІ етапі (обласному) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (Англійська мова)

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0931.JPG

Куліченко Анюта - І місце з англійської мови
у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0083.JPG

Рекеда Наталія - І місце з англійської мови
у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0091.JPG

Хорунжий Юрій - І місце з біології
у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0053.JPG

Галицька Ірина - ІІІ місце з німецької мови
у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0005.JPG

Цимбалюк Анастасія - ІІ місце з німецької мови
у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
Переможець ІІІ етапу (обласного) Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких робіт учнів-членів
МАН України (Німецька мова)

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0045.JPG

Салобута Надія - ІІІ місце з французької мови
у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0084.JPG

Попович Світлана - ІІІ місце з образотворчого мистецтва
у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0069.JPG

Стригун Альбіна - ХІІІ місце з образотворчого мистецтва
у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0080.JPG

Бащук Дарія - ІХ місце з образотворчого мистецтва
у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0271.JPG

Іщенко Анастасія - ХІІІ місце з образотворчого мистецтва
у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0992.JPG

Перцов Євгеній - ІІ місце з трудового навчання
у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0012.JPG

Йовхименко Дмитро - ІІІ місце з трудового навчання
у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0110.JPG

Грачов Максим - ІІІ місце з фізичної культури
у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0950.JPG

Кондратенко Наталія - ІІ місце з математики
у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0981.JPG

Крехно Олексій - ІХ місце з фізики
у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0952.JPG

Навальна Олександра - І місце зі світової літератури
у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0926.JPG

Редька Дарина - ІІІ місце з правознавства
у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад,
ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу
"Моя Батьківщина - Україна" номінація "Заповідними стежками рідного краю"

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0990.JPG

Палагеча Альона - VIII місце з педагогіки і психології
у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0016.JPG

Карташева Антоніна - переможець ІІ етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (Українська мова)
та ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу
"Моя Батьківщина - Україна", номінація "Кухлик меду"

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0919.jpg

Бровді Ілона - переможець ІІ етапу
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (Світова література)

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0986.JPG

Нанінець Євген - І місце в обласному етапі
Всеукраїнського конкурсу "Об'єднаймося ж, брати мої!",
номінація "Літературна творчість"

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0019.JPG

Складна Богдана - І місце в обласному етапі
Всеукраїнського конкурсу "Моя Батьківщина - Україна",
номінація "Славні імена земляків",
ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу
"Об'єднаймося ж, брати мої!", номінація "Історія та державотворення України",
ІІІ місце в обласному етапі
Всеукраїнського конкурсу "Моя Батьківщина - Україна",
номінація "Із попелу забуття"

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0025.JPG

Команда КАЗУС - ІІІ місце в у відбірковому етапі
обласної гри "Підліток і право"

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/DSC_0089.JPG

Чепіль Валерія - ІІ місце в обласному етапі
Всеукраїнського конкурсу "Український сувенір"

/Files/images/vdmnniki_2012/Кривошлик Наталія, 10-А.JPG

Кривошлик Наталія - ІІІ місце в обласному етапі
ІІІ Міжнародний мовно - літературний конкурс учнівської та
студентської молоді ім. Т. Шевченка

/Files/images/prizeri_olmpad_2013/Скарнович Владислава, 8-В.JPG

Скарнович Владислава - І місце з англійської мови
у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
Кiлькiсть переглядiв: 246

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.